VYHLEDÁVÁNÍ

AKTUALITY

PORADNA

Bea černý pudr č.18 300ml

Černý pudr s vitamínem E a jojobovým voskem je určen ke korekci nedobarvených skvrn a zvýraznění černé barvy srsti. Zakrývá skvrny, vady a nedostatky ve vybarvení. Rychle schne, výborně přilne- nevysypává se ze srsti a lehce se vymývá BEA natur šampony.

Produktová sekce: Kondicionéry,balzámy,pudry a rozčesávače Bea Salon

Bea černý pudr č.18 300ml
Kód
0196
Varianta
300ml
Značka
Bea Salon
Termín dodání
2-3 prac. dny
Záruční doba
2 roky
Běžná cena
295,00 Kč
Ušetříte
7 % / 20,20 Kč
Cena bez DPH
229,00 Kč
Cena s DPH
274,80 Kč
 

Akce pro registrované

Registrujte se do našeho e-shopu a automaticky získáte slevu 3% na zboží z nabídky, které již nebylo zvýhodněno v akci. Ve spolupráci s dovozci připravujeme akce se slevou až 30%. Aktuální prodejní ceny pro registrované se zobrazují při přihlášení zaslaným jménem a heslem.

Pro získání dalších informací o zboží můžete využít poradnu.

Černý pudr s vitamínem E a jojobovým voskem – určen ke korekci nedobarvených skvrn a zvýraznění černé barvy srsti. Zakrývá skvrny, vady a nedostatky ve vybarvení.  Rychle schne, výborně přilne - nevysypává se ze srsti a lehce se vymývá BEA natur šampony. Je vhodný pro všechny typy srsti. nelepí, nemastí, nedráždí. Neobsahuje silikon. Určen pro finální úpravu.Velmi jemná parfemace. Nádobka obsahuje ekologický hnací plyn nepoškozující ozon.

 

Návod k použití:
Před každým použitím důkladně protřepejte! Malé množství nasprejujte ze vzdálenosti cca 30cm
do suché, upravené  srsti po celé její délce nebo na nedobarvená místa. Nechejte několik vteřin
zaschnout a jemně pročešte kartáčem.  Neoplachujte! Nestříkejte zvířeti  do očí a na sliznice.

Černý pudr BEA natur má výrazné krycí schopnosti - při aplikaci věnujte zvýšenou pozornost oděvům.