Přípravky pro udržení zdravého chrupu psa. Zubní plak, který se u psa tvoří stejně jako u lidí, po čase vápenatí a v kombinaci se zbytky potravy vytváří zubní kámen. Je zdrojem zápachu z tlamy, dochází k odhalování krčků zubů, ale je i zdrojem vzniku infekcí do těla zvířete. Bakterie pronikaji do krevního oběhu a tak dochází k velkému zatížení organismu psa. Po prvotní zvýšené unavě může dojít k celkově zhoršenému stavu zvířete. Následně může dojít k závažným onemocněním srdce, jater a ledvin.

Dentální péče o psa Candioli

Zobrazit:
Značka
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit dle:3 produkty
DentalMax 50ml + kartáček prst Candioli
246 Kč203 Kč bez DPH
Dočasně nedostupné
DentalMax 50ml + kartáček prst - stomatologický terapeutický gel pro psy a kočky s obsahem chlorhexidin glukonátu, Citrátem zinku, Monofluorofosfátem sodným, 18-beta-glycerretic acid.
DentalPet 50ml + kartáček prst Candioli
236 Kč195 Kč bez DPH
Dočasně nedostupné
DentalPet 50ml + kartáček prst - speciální zubní pasta pro psy a kočky s preventivním účinkem proti usazování zubního plaku a následně tvorby zubního kamene
DentalPet Spray 125ml Candioli
222 Kč183 Kč bez DPH
Dočasně nedostupné
DentalPet Spray - čistící ústní spray pro psy a kočky s chlorhexidinem, posiluje zubní sklovinu, působí proti halitóze, redukuje zubní plak a předchází jeho tvorbě.