Alpha / Primal Spirit

Primal Spirit

 

Všechny produkty Primal Spirit se rodí s myšlenkou nabídnout zvířatům přirozenou a divokou stravu, se kterou se vrátí ke svému původu prostřednictvím nejvyšší nutriční kvality.

S touto filozofií byla vyvinuta a patentována TENDERIZE TECHNOLOGY, unikátní systém výroby studené kuchyně pro zachování vlastností suroviny.

Výrobní závod se nachází ve španělském Středomoří, oblasti známé po celém světě pro svou rozmanitost a kvalitu surovin.

Tato jedinečná poloha umožňuje denně používat čerstvé produkty nejvyšší kvality.

 

Krmivo Primal Spirit obsahuje 60 - 70% čerstvých ryb a masa.

Na výrobu 1kg granulí se použije 2,3 kg čerstvých ryb a masa.

 

VŠECHNY PRODUKTY JSOU VYROBENY ZE 100% ČERSTVÉHO MASA A RYB!

 

 

 Patentovaná technologie výroby:

Smíchání všech čerstvých surovin do jedné masy a macerování ve vlastní šťávě se tak suroviny stanou snadněji stravitelné pro Vašeho psa.

Z důvodu odstranění vody ze surovin jsou poté sušené mrazem (nejšetrnější způsobem, při kterém se zachovávají všechny nutriční hodnoty surovin a zároveň se odstraní nebezpečí parazitů nacházejících se v čerstvých surovinách).

Po vysušení následuje samotný proces lisování za studena, který se uskutečňuje při vysokém tlaku a nízké teplotě do 50 °C. Technologie za studena lisovaných granulí zachovává všechny živiny z použitých čerstvých surovin v krmivu a tak je nejlepšímu alternativou k surové "barf" stravě.
 
Proces výroby se uskutečňuje při pomalém vaření do 50 °C při kterém se nezničí nutriční hodnoty surovin a zachovají se všechny zdravé tuky obsažené v čerstvých surovinách.
 
Díky tomu se tuky v krmivu nepřepalují a všechny obsažené tuky pocházejí přímo z čerstvých surovin bez nutnosti vkládat dodatečný tuk.
 
Za studena lisované granule na sebe neváží vodu z organismu, čímž se předchází nebezpečí torzi žaludku.

 

Podívat se