Brit

Brit je česká rodinná firma s více než dvacetiletou tradicí a zkušeností v oboru. Její výrobky se vyváží do 70 zemí světa.

 

Výrobu krmiv zajišťuje ve čtyřech moderních výrobních závodech v České republice.

  

Filozofie značky Brit

Základním know-how je dlouholetá dobrá praxe v oblasti výživy psů a koček. Pracují zde profesionálové zodpovídající za železnou kvalitu krmiv – chovatelé a milovníci čtyřnohých parťáků. Prioritou je zdraví a kondice - nepoužívají se takové ingredience, které mohou negativně ovlivnit zdravotní stav zvířete. Produkty se netestují na laboratorně chovaných zvířatech.

  

Produktová řada


 

Brit Care - je řadou krmiv té nejvyšší kvality, která byla vyvinuta, aby chránila zvířecí organismus před škodlivými vlivy prostředí. Jejich základem jsou pečlivě vybrané suroviny vysoké kvality, jako je jehněčí, losos, sleď, kachna a králík, z nichž je připravováno vyvážené hypoalergenní krmivo, které je lehce stravitelné a předchází vzniku potravinové intolerance. Krmiva Brit Care obsahují rovněž funkční složky, které posilují imunitní systém, přispívají k celkově dobrému zdravotnímu stavu a snižují vznik závažných onemocnění.

 

Brit Premium - Brit premium je chovatelská řada prémiových krmiv pro psy vyráběných v České Republice. Navržené nutriční parametry krmiva a vyvážený obsah živin jsou zárukou zdraví a spokojenosti každého krmeného jedince. Vzhledem k vysoké stravitelnosti krmiva je denní krmná
dávka navržena tak, aby nezatěžovala organismus a trávicí trakt a přitom pokryla nutriční potřeby zdravého zvířete.