O nás

O nás

Firma EXO-EKO.cz s.r.o. provozující internetový obchod EXO-EKO.cz pokračuje v rodinné tradici prodejny akvaristiky a chovatelských potřeb. V roce 2022 slavíme neuvěřitelných 55 let od otevření prodejny.

Obchod byl založen kroužkem nymburských akvaristů. Jeho vedoucím byla paní Zdeňka Hamplová
(babička současného majitele). Spolu se svým manželem panem Vladimírem Hamplem, letitým předsedou kroužku nymburských akvaristů a později akvaristů na Praze 3, vybudovali prodejnu velmi známou nejen mezi odbornou veřejností.


Na přelomu 90. let jsme prodejnu odkoupili a pokračovali v již nových ekonomických podmínkách s cílem vytvořit obchod s kompletním sortimentem akvaristiky, teraristiky a rychle se rozvíjejícím oborem chovatelských potřeb.


V roce 1997 jsme přistoupili k zásadní rekonstrukci prodejny, čímž vznikl patrový, 300 m2 velký obchod. Naši zaměstnanci Vás rádi obslouží, ochotně poradí a doporučí to nejlepší zboží právě pro Vaše domácí mazlíčky.

 

      

 

V přízemí nyní naleznete chovatelské potřeby a krmiva pro psy a kočky. V prvním patře pak vše potřebné pro chov hlodavců, exotického ptactva, akvaristiku, teraristiku a vybavení do zahradních jezírek. 

Obchodní provoz doplňuje kompletní zázemí pro chov vlastních akvarijních ryb a karanténních nádrží. 

V roce 2006 jsme zřídili internetový obchod a rozšířili tak základnu svých spokojených zákazníků. Nyní nabízíme více jak 25.000 položek, přičemž více jak 80% držíme trvale skladem.

Z tohoto důvodu jsme také od počátku roku 2015 navýšili sklady na současných 2000 m2.

 

Velkoobchod

Od  roku 2007 jsme rozšířili naše služby o velkoobchodní prodej.

Od téhož roku jsme začali doplňovat velkoobchodní nabídku dovozy vlastního zboží.

 

                 

 

 

 

 

 

 

Green Dog

V roce 2011 jsme koupili mezi chovateli osvědčenou značku Green Dog a postupně rozšiřujeme nabídku výrobků s tímto logem. Naše postroje a ochranné potahy do auta se pravidelně umísťují v TOP PRODUKTECH na Heuréka.cz.

 

      

 

 

 

 

 

 

 

 

Jerry’s Magic Crystals

V roce 2011 jsme uvedli na trh silikagelovou podestýlku pro kočky Jerry’s Magic Crystals, kterou nyní odebírá téměř 140 kamenných prodejen. Její obliba neustále roste nejen vzhledem k prvotřídní kvalitě, ale také pro přijatelnou cenu pro konečného spotřebitele.

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

Krmný hmyz

V roce 2015 jsme rozšířili chov krmného hmyzu o velkoobchodní prodej.

 

Jsme stabilním partnerem na trhu s chovatelskými potřebami pro široký okruh zákazníků. Všem, kteří nám dají svou důvěru, nabízíme ty nejlepší ceny a nejširší možnou nabídku produktů a služeb.